Loading...
Güncel

Evleriniz Ferahlasın: Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Beyaz renk, son zamanlarda ev dekorasyonunda en çok kullanılan renklerden birisidir. Ferahlığı, sadeliği ve temizliği ifade eden beyaz renk bir dekorasyon aynı zamanda evinizin daha büyük ve daha ferah gözükmesine de yardımcı oluyor.

Beyaz renk, ev dekorasyonunda her mekânda kolayca kullanılabileceği gibi; son zamanlarda yatak odasında da en çok tercih edilen renklerden birisidir. Yatak odasının daha aydınlık ve ferah olmasını sağlayan beyaz renk dekorasyon aynı zamanda minimal dekorasyon sevenler için de iyi bir alternatiftir.

Minimal görünümde beyaz bir yatak odası dekorasyonu için, beyaz renklerde seçtiğiniz mobilya ve halıları abajur, çiçek saksıları, kozmetik kutuları gibi aksesuarlar ile renklendirebilirsiniz. Eğer romantik ve country bir tarz istiyorsanız işin içine çiçek deseni ve pembe-mor- lila renklerini; eğer modern ve sade bir dekorasyon istiyorsanız işin içine gri, siyah ve kahve tonlarını katabilirsiniz. Unutmayın, beyaz bir yatak odası dekorasyonunda kullanacağınız tüm aksesuarlar ve küçük detaylar çok önemlidir. Çünkü beyaz bir fon gibi düşündüğümüzde ilk dikkat çekecek olan renkli ve küçük objeler olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.