Enerjik Bir Yaz Makyajına Hazır Mısınız?

Yaz sıcaklığını ve enerjisini yüzünüze yansıtmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan enerjik bir makyajın ipuçlarını öğrenmektir. Biz de sizin için yaz sezonunda ön plana çıkan enerjik makyaj uygulamasının püf noktalarını araştırdık ve ünlü makyaj artistlerinin önerilerine kulak verdik. İşte enerjik bir makyajın püf noktaları…

Mercan rengine vurgu

Ünlü makyaj artistleri yaz makyajlarında mercan vurgusuna dikkat çekti. Özellikle allık uygulamasında bu rengin ön plana çıkacağını belirten uzmanlar, mercan vurgusu için doğal ve sağlıklı görüntüyü de yardımcı olan şeftali tonlarını tercih ediyor.

Gizli Işık

Işık oyunları son zamanlarda makyaj artistlerinin en sevdiği oyunlardan birisidir. Siz de renkli allıklardan hoşlanmayanlardansanız, elmacık kemiklerinizi dolgun göstermek ve hafif bir ışık katmak için aydınlatıcılardan yararlanabilirsiniz. Üstelik enerjik bir makyaj için kayısı renklerinde bir allık ve aydınlatıcının ışık veren görüntüsünden ilham alabilirsiniz.

Ruj renklerini karıştırın

2017 İlkbahar-Yaz sezonunun en popüler ruj renklerine baktığımızda karşımıza iki rengin bir araya getirilerek karıştırılması ile elde edilen rujlar çıkıyor. Ünlü makyaj artistleri enerjik bir görüntü için mat ya da parlak yapılı rujları karıştırabileceğinizi belirtiyor.

Nude Etki

Makyaj artistleri enerjik bir makyaj için illa ki renklerden ilham almak gerekmediğinin altını ısrarla çiziyor. Son zamanların en popüler makyaj uygulamalarından birisi olan nude yani yok gibi makyaj ile gayet enerjik bir görüntü elde edebilmek mümkün!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir