En Yeni Trend: Khaki Pantolonlar

Jean pantolon her ne kadar zamansız parçalardan biri olsa da yeni sezonda jean pantolon modasının tahtını sarsacak bir trend ortaya çıktı: Khaki pantolonlar. Aslında geçmişte de var olan ama bu sezon modern hali ile yeniden moda dünyasında ben de varım diyen bu pantolonlar, özellikle sıcak yaz günlerinin en kurtarıcı parçalarından birisi olacak gibi.

Renk olarak bej ve haki tonları arasında kalan doğal bir renk tonuna sahip khaki pantolonlar yeni sezonun en trend parçalarından birisi oldu. Yüksek belli olması ve bol kesim modeli ile yaz sıcaklarının kurtarıcısı olan khaki pantolonlar ister maskülen bir tarzın isterseniz de rahat ve cool bir tarzın en önemli anahtar parçalarından birisi haline geldi.

Bu pantolonları sadece günlük kombinlerinizde ve sokak modasında değil aynı zamanda ofis stilinizde de kullanabilirsiniz. Ofis stili için şık bir babet ya da dolgu sandaletlerden yardım alabilir, günlük bir kombin için khaki pantolonları sezonun diğer bir trend parçası olan terlikler ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir