Duvak Modelleri 2016

Duvak, gelinlikleri tamamlayan, gelinliklerin güzelliğini ön plana çıkaran tamamlayıcı unsurlardır. Duvaklar seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yüz şekline göre duvak seçilmesi ve gelinliğin ihtişamının bozulmamasıdır.

 

Uzun duvak modelleri

Bu yıl en çok tercih edilen duvak modeli uzun duvak modelleridir.  Sade ve düz bir gelinliği tamamlayarak gelinliği zarif hale getiren ve uzun duvak modelleri bu yılın trend modası olmuştur.

Duvak-Modelleri-6

Kısa duvak modelleri

Gelinlik modeli olarak prenses gelinlik modeli veya alt tarafı çok kabarık bir gelinlik modeli tercih ediyorsanız kısa duvak modeli ile gelinliğinizi tamamlamış olursunuz. 2015 yılında çok tercih edilen duvak kısa duvaklar olmuştur.

Duvak-Modelleri-4

Kat kat dantel duvak modelleri

Bel çevresi çok dar, aşağısı kat kat olan gelinlik modeliniz için kat kat dantel duvak modeli ile gelinliğinizin şıklığını ortaya çıkarabilirsiniz.

Duvak-Modelleri-5

Saç aksesuarı gibi kısa duvak modelleri

Gelinliğinizi dekolteli ve kısa bir model seçtiğinizde yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaran ve saçınızda aksesuar gibi duran çok kısa duvak modellerini tercih ederek güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Duvak-Modelleri-3

Yüzünüzün iki tarafından sarkan şık duvak modelleri

Bu modeller daha çok yüz hatları yuvarlak olan bayanların tercih ettiği ve yüzlerini daha dikdörtgen olarak gösterdiği duvak modelleridir.  2015 yılında yuvarlak yüzleri olan bayanların çoğunlukla tercih ettiği duvak modelleridir.

Duvak-Modelleri-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir