DÜĞÜNE GİDEN AŞK DOLU YOLCULUĞUN BENZERSİZ MİMARI “BOUTIQUE STYLE TRAVEL”

Kişiye özel seyahat danışmanlığı ile kendi alanında fark yaratan ve hayalleri gerçeğe dönüştüren “Boutique Style Travel”, sonsuza dek sürecek mutluluğun en önemli adımları olan

evlilik tekliflerini ve düğünleri

benzersiz rotalarda, unutulmaz deneyimlere ve

ayrıcalıklı anlara dönüştürüyor!

Kişiye özel tercihlerle şekillenen tatillere imza atan “Boutique Style”, konusundaki uzmanlığı ile en ince ayrıntısında kadar düşünülmüş, heyecan verici ve ayrıcalıklı evlilik tekliflerinin ve düğünlerin yaşanmasına ortak oluyor. Dünyanın en özel destinasyonlarındaki görkemli şatolarda ve şalelerde, adeta cennetten bir manzarayı resmeden olağanüstü bahçelerde ve sahillerde, Çin Seddi gibi dünya harikalarında sevdiğinize onunla bir ömür geçirmek istediğinizi itiraf edebilir, düğününüzü benzersiz bir ana çevirebilirsiniz.

Boutique Style Travel ile Dünyanın En Özel Rotalarında Aşkınızı Taçlandırmanın Tam Zamanı!

Seyahat dünyasının trendlerini yakından takip eden, kendi alanında da bu yaklaşımlara ilkleriyle yön veren Boutique Style Travel ile aşk romanlarına, şarkılarına ve filmlerine ilham kaynağı olan, her köşesi buram buram sevgi ve tutku kokan İtalya, Aşıklar şehri Venedik, muhteşem şatoları ve doğasıyla ünlü Toskana, masalsı kasabaları, nefes kesen koyları ile İtalyan Rivierası ve tabii ki romantizmin merkezi Roma ile çiftlerin en özel anlarını unutulmaz kılmaya davet ediyor. Evlilik teklifi ve düğün rotalarının en popüler rotası İtalya’da bu anı ölümsüzleştirmek için size eşlik eden davetlilerinizle yaşam boyu unutulmayacak anılara ortak olacak, düğününüzün tek gecelik bir deneyim değil de nesilden nesile aktarılan bir aşk masalına dönüşmesine şahit olacaksınız.

Ölümsüz sevdalara ilham veren mitolojik aşkların destansı bölgesi Yunanistan ise başta Mykonos, Santorini ve Rodos gibi bölgeleri, doğası, denizi, havası, eğlencesi ve hatta damaklarda iz bırakan lezzetleriyle ömür boyu unutamayacağınız anlarınıza değer katacak bir diğer özel rota olarak öne çıkıyor.

 

Hayranlık verici bir atmosferde, Boutique Style Travel’ın en özel detaylarla sizin için organize ettiği düğününüzde tam bir aşk masalı yaşayacak “destinasyon düğünleri”nin keyfini yaşayacaksınız!

 

Uçsuz bucaksız vadileri, benzersiz kaya oluşumları, eşsiz doğası ve olağanüstü enerjisi ile dünya çapında ayrı bir yere sahip olan Kapadokya da kesinlikle “destinasyon düğünleri”nin en ihtişamlı anlarını yaşatan rotaların başında geliyor. İster gizemli ve ihtişamlı bir mağara, ister semaya doğru keyifle yükselen bir balonda, gün batımının ve gecenin karanlığını aydınlatan yıldızların hayranlık uyandıran manzarasına karşı size özel süslenen bir vadide olduğunuzu düşünün; bir ömrü birlikte geçireceğiniz ruh ikiziniz ve bu anınızda size eşlik eden sevdiklerinizle… Tek dokunuşuyla, kısa zamanda en bakir alanı bile bir masal karesine dönüştüren Boutique Style Travel ile Kapadokya’nın büyüsü aşkınızın enerjisini tetikleyecek ve sevdiğinizin gözlerine bakarak unutulmaz bir evlilik teklifi edecek ya da düğün gecenizin hayatınızın en muhteşem anları olmasının keyfini yaşayacaksınız.

 

Boutique Style Travel, ayrıcalıklı ve butik seyahat danışmanlığı ile dünyanın en eşsiz destinasyonlarında evlilik tekliflerini ve düğünlerini adeta masaldaymış gibi gerçekleştirmek isteyen çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

www.boutiquestyle.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir