Düğünde Tüm Dikkatler Üstümde Olsun Diyorsanız 

Siz de hayallerinizi süsleyebilecek özelliklerde bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız gelinlik seçiminde kafanız hiç karışmasın. Öncelikle seçeceğiniz gelinlik modelinde kendi tarzını belirleyin. Sonra seçtiğiniz modelin vücut tipine uygun olmasına dikkat edin eğer düğünde tüm dikkatlerin üzerinizde toplanmasını istiyorsanız allı pullu tasarımlar yerine sade tasarımlardan oluşan 2016 gelinlik modelleri ile siz daha çok ön planda olursunuz.

Alberta-Ferretti-2016-Gelinlik copy

Farklı Zevklere Hitap Eden Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayallerini süsleyen  şıklığın ve zarafetin simgesi haline gelinlikler farklı tarzlarda hazırlanmış modelleri ile geniş bir yelpaze sunuyor. Dünya trendlerini yansıtan kesimleri ve kişiye özel tasarımlarıyla 2016 gelinlik modelleri göz dolduruyor.

Alberta-Ferretti-2016-Gelinlik-3 copy

Gelinliğin Modeli Kadar Rahatlığı Da Önem Taşır

Gelinliğin modeli kadar rahatlığı da önem taşır. Tüm gün ya da gece sürecek olan bir düğün töreninde içinde kendinizi bir konserve kutusuna sıkışmış gibi hissedeceğiniz bir gelinlikle dolaşmak istemezsiniz her halde Her şeyden önce içinde  rahat edeceğiniz, rahat bir şekilde oturup kalkacağınız, dans edip oynayacağınız kısaca rahat hareket edeceğiniz bir gelinlik modeli seçmelisiniz.

Jenny-Packham-2016-İlkbahar-Yaz-Gelinlik-Modelleri copy

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir