Dolabımızın Vazgeçilmez Parçası: Yazılı Ve Baskılı Tişörtler

‘Bir tişört yeter bana’ diyenlerdenseniz ve tarzınızda her zaman rahatlıktan ödün vermeyenlerdenseniz size güzel bir müjdemiz var! Bu sezon tişört modası sokakları esir almış durumda. Birbirinden farklı desenler ve yazılı tişörtler, sezonun öne çıkan trend parçalarından olunca haliyle bu yazıyı onlara ayırmak da şart oldu. İşte sezonun iddialı parçaları: yazılı ve desenli tişörtler.

Neredeyse tüm markaların yeni sezon koleksiyonlarında dikkatimizi çeken bir parça var: yazılı tişörtler. Kimi zaman vermek istediğimiz mesajları, kimi zaman hayat görüşümüzü, kimi zaman ise evrensel bir mesajı vermek için kullanılan bir platform haline gelen tişörtler, ünlü moda haftalarında da feminen mesajlar vermesi için kullanıldı.

Sezonun bir diğer iddialı parçası ise desen baskılı tişörtler diyebiliriz. Aslında sadece bu sezonda değil son birkaç sezonda iddiasını sürdüren desen baskılı tişörtleri istediğiniz desende tercih edebilirsiniz. Siz de çiçekli, puantiyeli ya da geometrik şekillerden oluşan tişörtler ile trend ve cool bir tavır oluşturabilirsiniz.

Stil ipucu: “Gucci logolu tişörtler”

Yazılı ve logolu tişörtler demişken bahsetmeden geçmek olmaz! Yeni sezona girerken neredeyse her dükkânda, her butikte hatta ünlü semt pazarlarında bile gördüğümüz Gucci logolu tişörtler, sokakta neredeyse herkesin üzerinde! Gucci’nin yeşil ve kırmızı logosu beyaz t-shirt’ün üzerinde hem farklı hem de oldukça iddialı duruyor, siz ne dersiniz?

Muhafazakar moda haberleri için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.