Dizüstü Çizmelerle Kombin Nasıl Hazırlanır?

  Kış aylarının gelmesiyle birlikte dolaplardan çıkan parçalardan birisi olarak diz üstü çizmeleri görmekteyiz. Bizler de bu yazımızda hangi kombinlerin diz üstü çizmelerle uyumlu olabileceğine değineceğiz.

  ŞORT VE DİZ ÜSTÜ ÇİZME KOMBİNİ

  Her ne kadar bacak boyu uzun kadınların giymesi tavsiye edilse de, doğru kombin sayesinde bu tabuları yıkabilirsiniz. Çünkü kısa eteklerin giyilmesi veya şort tercih edilmesi diz üstü çizmelerin içerisinde boy konusunda bir sıkıntı yaşamanızı engelleyecektir.

  MİNİ ELBİSELER VE DİZ ÜSTÜ ÇİZME

  Her yerde kullanabileceğiniz kombin önerilerinden birisi olarak sizlere mini elbiseleri ve diz üstü çizmeleri önermekteyiz.

  Özel davetlere katılırken topuklu çizmeleriniz ve kısa elbiseleriniz ile şık olmayı başarabilirsiniz.

  SALAŞ PARÇALAR VE DİZ ÜSTÜ ÇİZME

  Üzerinizde salaş triko bir bluzun bulunması halinde bunu günlük giyimde şıklığı yakalayacak biçimde kombinleyebilmek için salaş parçaları ön plana çıkarabilirsiniz. Renklerine ve modellerine göre uyumlu hale getirebileceğiniz bu parçaların oldukça hoş duracağını göreceksiniz. Feminen bir görüntüye kavuşmak isteyenlerin bu önerilerimizi uygulaması oldukça hoş duracağından mutlaka tavsiye ettiğimizi bilmenizi istiyoruz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir