Dev İş Birliği: Erdem & HM

Moda dünyasına yön veren ünlü sokak markalarından birisi olan H&M, bir süredir yaptığı iş birlikleri ile moda dünyası tarafından beğenilen koleksiyonları oluşturdu.

H&M’nin bu yıl hangi lüks tasarım markasıyla iş birliği yapacağı merak edilirken geçtiğimiz hafta Colette mağazasıyla ortak bir koleksiyon hazırlayacağı haberleri karşısında moda severler oldukça heyecanlanmıştı. H&M markası bununla da yetinmedi ve asıl bombayı patlattı! Kırmızı halının vazgeçilmez markalarından birisi olan  “Erdem” iş birliğinde hazırlayacağı yeni kreasyon ile H&M yeni sezonda da adından oldukça söz ettirecek gibi!

Türk ve Kanada asıllı Erdem Moralıoğlu tarafından 2005 yılında Londra’da kurulan marka, özellikle son zamanlarda kırmızı halıda en çok tercih edilen markalardan birisi haline geldi. Dantel ve çiçek detaylarının yarattığı o büyülü dünya ‘Erdem’ markasının imzası haline gelirken, Hollywood dünyasından birçok ünlü isim de bu markanın kıyafetlerini tercih etmekte.

Erdem markası bu sezon ilk kez deneyeceği bir şey yapacak ve kadın koleksiyonunun yanında erkek koleksiyonu da hazırlayacak. Dünyaca ünlü marka ortak çalışma konusunda rotasını ise H&M markasına çevirdi. İki markanın ortak olarak çalışacağı koleksiyon adeta bir sır gibi saklansa da, Erdem esin kaynağının Bruce Weber’in Pet Shop Boys’un şarkısı için çektiği “Being Boring” klibi olduğunu belirterek ipuçlarını verdi.

Koleksiyon için beklememiz gereken tarih ise 2 Kasım! Satışlar hem seçili mağazalarda hem de online alışverişte olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir