Dersimiz: Yaz Makyajı

Yazın sıcaklarında makyaj hiç çekilmiyor diyenlerden misiniz? İşte size yaz mevsimine uygun hafif bir makyaj uygulaması için olmazsa olmaz makyaj ürünleri..

BB kremler

Çıktığı günden itibaren fondötenlerin tahtını yerle bir eden BB kremler, yaz makyajı için en ideal seçimlerden birisi olacak. Hem cildi nemlendiren hem de hafif bir renk veren BB kremler, güneş koruyucu özellikleri ile sizi güneşten de koruyacak.

Şeftali renkli allık

Eğer bronz allık uygulamasından hoşlanmıyor ve daha doğal bir görüntü istiyorsanız kurtarıcınız şeftali tonlarındaki allıklar olacak. Bu tercih ile yüzünüze sadece biraz renk vermiş olacak ve gayet doğal gözükeceksiniz.

Waterproof maskara

Maskara yaz sıcağında kullanılması en zor ürünlerden birisidir. Ama waterproof maskaralar yaz sıcaklarına birebir çözümdür. Bu maskaralar ile dilediğiniz kadar sıcağın altında kalabilirsiniz, sorun olmaz.

Renkli göz kalemleri

Yaz demek renk demek diyenlerdenseniz siyah göz kalemlerinize bir müddet ara vermelisiniz. Göz renginizi daha da ön plana çıkaracak bir renk seçimi ile yaz makyajınıza ve hafif bronzlaşmış teninize renk katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir