Defilelerden Sokaklara: Gri Renk Makyaj

Metalik renklerin moda dünyasındaki popülerliğinin devam etmesinden fırsat bulan gri renk, bu sezon sadece kıyafet ve aksesuarlarımızda değil makyajımızda da ön planda olacak. 2017-18 Sonbahar-Kış defilelerinde sıkça gördüğümüz gri tonlardaki makyaj uygulamaları defile podyumlarından sokaklara çıktı bile! İşte gri makyaj trendinin en popüler ürünleri…

Göz makyajı için

Eğer gri renge göz makyajınızda yer verecekseniz parlak gri farlar almanız gereken ilk ürün olmalı. Gri renk farı sadece göz kapaklarınıza değil kirpik altlarınıza da sürerek daha aydınlık ve fresh bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dudak için

Ünlü markaların defilelerinde karşımıza çıkan gri ruj bazı ünlü isimler tarafından sokak modasına taşındı bile! Biliyoruz biraz iddialı gelebilir ancak cesur ve farklı olmak isteyenler gri ruju çok sevdi.

Tırnaklar için

Gri  ojeler, makyajda gri renk kullanmak isteyenlerin en risksiz tercihlerinden birisi olabilir. Siz de gri renge makyajınızda şans vermek istiyorsanız; beyaz, kırmızı, bordo gibi klasik renk ojeleri bir kenara bırakabiliriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir