Çok mu Çok Moda!

Her Zaman Moda: Dizüstü Çizmeler

Soğukların etkisini hissettirdiği şu günlerde çizme ve botlara geçiş başladı. 2016-2017 Sonbahar / Kış sezonuna damgasını vuracak olan çizme ve bot modellerine baktığımızda ise karşımıza, geçen sezondan beri etkisini hissettiren dizüstü çizmeler çıkmakta. İster süet ister deri olsun sezona damgasını vurmuş olan dizüstü çizmeler, ünlü isimlerin de tercihi haline geldi.

Peki dizüstü çizme nasıl kombinlenir? İşte en trend ve iddialı dizüstü çizme kombinleri…

screenshot_1

Çorap çizmeler

Sezona damgasını vuran dizüstü çizme trendinin en popüler modeli, çorap şeklinde bacağı saran modellerdir. Bu çizmeler hem şık hem de iddialı bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Özellikle gece şıklığında tercih edilen çorap çizmeleri kullanmak için ince ve uzun bir bacağa sahip olmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

screenshot_2

En Yakın Arkadaşı Triko Elbiseler

Sezonun bir diğer trendi olan triko elbiseler, dizüstü çizmeler ile birlikte kullanılarak kendisine en yakışan partneri de bulmuş oldu. Uzun kollu triko elbiseleri, dizüstü çizmelerle tamamlayarak hem rahat hem de cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

screenshot_3

screenshot_4

screenshot_5

Uyumlu Jean

Dizüstü çizmelerin sezondaki en popüler hallerinden birisi de jean pantolonlar ile birlikte kombin edilen görüntüleridir. Yanına gelen her parçayla uyum gösteren dar bir jean pantolon, dizüstü çizmeler ile oldukça cool bir görünüme kavuşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir