Christian Louboutin Nudes Serisi İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu

Ayakkabı denildiğinde her kadının olmazsa olmaz markalarından birisi olan Christian Louboutin, ‘Nudes’ serisi ile karşınızda. Farklı ten renklerine sahip kadınlara kendi tonlarında bir ayakkabı sunma fikrinin karşılığı olan ve gerçekten ‘nude’ renk hissini yaratabilen Christian Louboutin, Nudes koleksiyonuna eklediği yeni modelleriyle yaz sezonunda ‘ben de varım’ diyor.

Christian Louboutin Nudes koleksiyonu kadınlar için sihirli bir koleksiyon. Neden dersiniz bu koleksiyondaki ayakkabılar sayesinde bacaklarınız hem daha uzun hem de daha zarif ve kadınsı gözükebilir.

Geçen ilkbahar sezonunda Matilda no. 2 ve Toudou no. 7’nin eklenmesi ile birlikte ten renkleri beşten yediye çıkaran bu özel koleksiyon yaz sezonu öncesinde zenginleşmeye devam etti. Nudes koleksiyonuna yeni katılan sivri burunlu babet Solosofia modelinin fotoğraflarını ise ünlü ikili Sofia ve Mauro tarafından çekildi.

İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu için ‘nude ama iddialı’ havasını bozmayan Christian Louboutin, dikkat çekici iki yeni stil daha sunarak ten rengi ve pudra renginin ‘sade’ bir parça olma fikrini yıkıyor. Koleksiyona yeni katılan modellerden birisi Christeriva, markanın favori temaları arasında yer alan baleden esinlenilerek bileğe dolanan, topuklu bir ayakkabı ve sezonun trendine oldukça uygun. Christeriva, ten rengi kurdeleleriyle hem etkileyici hem de modern ve feminen bir siluet oluşturuyor. Markanın çizgisi kapsamında tam yedi ten rengi ile satışa sunulan ayakkabıların burnundaki ultra yumuşak napa derisi ise ayakkabıya farklı bir hava katıyor.

Koleksiyona yeni katılan bir diğer model ise Cherrysandal platform sandaletler. Christian Louboutin’in artık hepimize öğrettiği “Nude bir renk değil, bir kavramdır” felsefesinin tam karşılığı olan bu model, sezonun bir diğer iddialı modelleri arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir