Çeşit Çeşit Jean…

Jean modası her sezon olduğu gibi bu sezonda da oldukça revaçta! Jean gömleklerden montlara, jean pantolonlardan ayakkabılara kadar jean kumaşı ile yapılmış birçok parça moda sahnesinde yer almakta. Peki, her sezon hayat kurtarıcı olan jean pantolonlar, bu sezon hangi modelleri ile ön plana çıkıyor? İşte yeni sezonda jean modası…

Skinny Pantolonlara Elveda

2007-2008 sezonundan itibaren moda dünyasını adeta istila eden skinny jean pantolonlar, bu sezon moda zirvesinden düşmek üzere. Neredeyse her kadının dolabında bulunan ve kurtarıcı olarak ilân edilen skinny jean pantolonlar bu sezonda yerini farklı pantolon modellerine bırakmış durumda.

ispanyol_paca_pantolon_

İspanyol Paçalara Şans Verin

Bu sezon 70’ler ruhunun modaya yeniden yansıdığını düşünürsek, jean pantolon modellerinde skinny jean modelinin tahtını sarsmaya aday olarak ispanyol paça jean modellerini gösterebiliriz. Vintage tarzın da etkisi ile İspanyol paça jean pantolonlar, eski havalı günlerine geri döndü!

14218273750-86671300

Bonus: Boyfriend

Neredeyse üzerinizden düşecekmiş gibi duran boyfriend jean pantolonlar; sessiz sedasız, emin adımlarla zirveye doğru ilerleyenlerden.

Moda, stil, güzellik, sağlık ve kadını ilgilendiren bir çok konuda bilgi edinebileceğiniz yep yeni portalınız: aysha.com.tr 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.