Çapraz Bağcıklı Elbiselerle Trend Kombinler

  Genç kızların ilgisini çekebilecek olan ve özellikle bahar, yaz koleksiyonlarında görebilecekleri bir ürüne daha göz atmanızı istiyoruz. Elbiselerde midi boyları sevenler için çapraz bağcıklar da hoş bir hava kazandıracaktır. Trend bir kombin hazırlamak istediğiniz de çapraz bağcıklı sırt dekoltesine sahip olan elbiseleri nasıl bir aksesuarlarla tamamlamanız gerektiği konusunda yardımcı olmak istiyoruz.

  ELBİSE KOMBİNLERİ VE AKSESUARLAR

  Güzel bir yemek davetinde veya günlük kombinleriniz arasında yer verebileceğiniz çapraz bağcıklı elbiseleriniz ile hoş bir otelde birkaç günlük tatil kaçamağı da yapabilirsiniz. Bunun için ayakkabılarınızın yüksek topuklu sandalet olması yeterli olacaktır.
  Düz ve sade renkli elbiselerinize, hareketli ve canlı bir ayakkabı veya terlik tercihinde bulunabilirsiniz.

  Bunun dışında takılarınızda da çocuksuluğunuzu ve sevimliliğinizi konuşturabileceğiniz kelebek motiflerini, çiçek desenlerini veya inci süslemelerini tercih edebilirsiniz.

  İşte bu sayede sizler de elbiselerinizle birlikte hem sade ve özenli, hem de oldukça şık görünebilirsiniz. Bu tamamen elbiselerinizi seçerken ve aksesuarlarınız ile tamamlarken yapacağınız tercihlerinize bağlı olarak değişecektir.

  Bu yazımızda elbise giymeyi seven ve tercih eden bayanların yaz sezonu için özellikle tercih edebileceği trend bir modelden bahsetmiş bulunuyoruz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir