ÇANTA TRENDİ: CHLOE DREW BAG

  Çanta modasında, ünlü markaların her sezona damgasını vuran belli başlı modelleri vardır. Bu çantalar, sezonun trendi olmaktan yana uzun bir süre moda dünyasına damgasını vuran çantalar olacaktır. 2015 yılında çanta modasını yakından incelediğimizde karşımıza çıkan bir model dikkatimizi çekmektedir: Chloe’nin Drew Bag çantası.
  Ünlü moda stilistlerinden, modaya yön veren tasarımcılara kadar; sokak modasının nabzını tutan bloggerlardan moda takipçilerine kadar her kesim tarafından severek kullanılan Chloe markasının Drew Bag modeli, gerek moda dünyasına gerekse de sokak stiline damgasını vurmuştur.
  Şık kombinlerde rahatlıkla kullanılması avantajının yanında, günlük kombinlerde de kullanılmaktadır. Drew Bag modeli özellikle de renkli ve enerjili bir kombin ile kullanılırsa hem şık hem de eğlenceli bir moda görüntüsü yaratacaktır. Sürekli olarak yeni çeşitlerinin üretilmesi ile seçenek olarak da skalayı genişleten Chloe markası, Drew Bag modeli ile çanta sektörüne imzasını atmıştır.

  Hem deri modelleri ile başarıyı yakalayan hem de süet forma uygulandığında gayet başarılı ve şık bir duruş sergileyen Drew Bag modeli, herkesin beğenisi kazanan bir model olmuştur.

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (1)

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (2)

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (3)

   

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (4)

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (5)


  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (7) Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (8)

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (9)

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (10)

   

  Chloe-Drew-omuz-çantası-çanta-modelleri-trend-sokak-modası (11)

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir