ÇANTA MODASI: MİNİ ÇANTALAR

Çanta, kadınların vazgeçemediği ve tutkunu olduğu aksesuarlardan biridir. Ünlü çanta markaları her sezon kadınların bu tutkusundan yararlanarak trend modeller tasarlamakta, bu modellerin tüm renk ve desenli çeşitlerini kadınların beğenilerine sunmaktadırlar. Son dönemde ünlü çanta markalarının trend modellerin mini boylarını çıkarması ile sezona damgasını vuran bir akım da başlamıştır: mini çantalar.

Oyuncak çanta gibi gözüken, adeta kutu boyutunda olan bu çantalar kısa sürede bütün kadınların sempatisini kazanmıştır. Hem spor hem de şık kombinlerle rahatlıkla kullanılan mini çantalar, bavul gibi gözüken kocaman çantaları bir müddet de olsa rafa kaldırmıştır.

İster minyon tipte bir bayan olun isterseniz de uzun boylu bir bayan olun, mini çantalar herkese yakışmaktadır. Peki, mini çantaları günlük hayatta nasıl kombin etmeliyiz?

Öncelikle mini çantaların şık görünüşünü kırmak için bu tarz çantaları spor bir şıklıkta rahatlıkla kullanabiliriz. Ayrıca çapraz asılan mini boy çantaları da gece şıklığında tereddüt etmeden tercih edebiliriz. Mini çantalar bizi hem daha şık hem de daha tarz gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir