Cannes Film Festivali’nin Stil Kodları

  Cannes rüzgârı bu sene de hızlı bir şekilde esmeye devam ediyor. Dün gece 70.si gerçekleşen Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısı yine birbirinden ünlü ve şık isimleri ağırladı. Peki, Cannes Film Festivali’nin güzellik sırları nelerdi? İşte birbirinden şık stilleri ile gecenin favori isimleri…

  Bella Hadid

  Güzelliği, iddialı ve seksi tavrı ile dikkatleri üzerine çeken Bella Hadid, saten kumaştan üst kısmı büstiyer şeklinde gelen Alexandre Vauthier tasarımı bir elbise ile tüm bakışları üzerinde topladı. Tamamı işlemeli ayakkabılarını iri bir taşlı mücevher kolye ile tamamlayan ünlü top model, gecenin en şık isimlerinden birisi oldu.

  Lily Rose Depp

  Lily Rose Depp, tercihini beyaz renkten yana kullandı. Beyaz renk, yanlarında pencere kısımları olan ve bel ve omuz kısımlarında metalik yaprak figürlü kemerleri olan bir elbise tercih etti. Ünlü ismin tercih ettiği elbisede Chanel imzası vardı.

  Emily Ratajkowski

  Emily Ratajkowski saten kumaş türüne başvuran isimlerden birisiydi. Sade açık renk bir elbise tercih eden ünlü yıldız; iri kolyesi, topuzu ile yine tüm bakışları üzerinde topladı. Ünlü yıldızın tercihi ise Twinset.

   Elle Fanning

  Elle Fanning kırmızı halıya uygun bir seçim yaparak, kuyruklu belden kabarık bir balo elbisesi tercih etti.  Elbisesini kırmızı ruj ile tamamlayan ünlü ismin tercihi ise Vivienne Westwood markası.

  Uma Thurman

  Uma Thurman’ın tercihi pastel tonlarında açık omuzlu bir elbiseden yana oldu. Ünlü yıldız gecenin en zarif ve şık isimlerinden birisiydi. Elbise tercihi ise Atelier Versace tasarımı.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir