BU SEZON GENİŞ ATKILAR MODA

Havaların soğuması ile birlikte kalın kabanlar, atkılar, şallar dolaplarımızda ön taraflardaki yerlerini almaya başladılar. Bu parçalardan şallar ise biraz daha ön tarafta yer alabilir çünkü şal kullanmak bu sezon oldukça popüler bir akımdır. Bu sebeple sizi hem soğuktan koruyacak hem de tarz görünmenizi sağlayacak şallardan dolabınızda yok ise mutlaka edinmelisiniz. Özellikle de geniş ve hacimli duran şalların bu sene oldukça trend olduğunu belirtebiliriz. Peki, geniş şal ve atkıları hangi parçalar ile birlikte kullanmalıyız?
Geniş atkı modasına ayak uydurmak istiyorsanız size ilk tavsiyemiz sezonun diğer bir modası olan deri ceketler ile birlikte kullanmanızdır. Özellikle de ekose desenli geniş atkı modellerinin bu sezon oldukça trend bir parça olduğunu da belirterek, ekoseli geniş bir atkı ve siyah deri ceket birlikteliğini size sunuyoruz.
Ofis tarzında geniş atkıları kullanmak ve derli toplu görünümünüze biraz salaş bir hava kazandırmak istiyorsanız elbiseler ve V yaka trikolar ile geniş atkı modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düz formda bir elbise ya da kazağı desenli ve geniş bir atkı ile hareketlendirebilir, daha tarz bir hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir