Bu Sezon Çok Moda: Pötikare Parçalar

Pötikareler bu sezon sokak modasını esir almış durumda! Uzun bir aradan sonra moda dünyasına yeniden merhaba diyen pötikareler hem sevimli hem de oldukça spor ve tarz bir görüntünün de kilit parçaları oluyor.

Bir zamanlar kadınların en çok tercih ettiği desenlerden birisi olan pötikare deseni, 2000’li yıllardan itibaren yeniden popüler olmuş durumda. Pötikare deseni, bu sezonda da moda dünyasının en favori desenleri arasında yerini almış durumda.

Pötikare desenini bu sezon büyük parçalardan daha ziyade küçük detaylarda göreceğiz. Özellikle nakış, tığ işi, çiçek figürleri ve patch gibi detaylar ile birleştirilen pötikare, daha modern bir yorumlama ile karşımıza çıkıyor.

Detaylar haricinde pötikareyi en iyi birlikte kullanacağınız renk ise şüphesiz ki kırmızı! Kırmızının en sevimli hali olarak yorumlanan pötikare ve kırmızı birlikteliği, en çok tercih edilen renk ve desen ikilileri arasındadır. Sezonun en popüler renklerinden birisi olan sarı renk de pötikare ve renk birlikteliğinde tercih edilen renkler arasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir