Bohem, minimalist, vintage!

Modern kadın ve stil tarzda olabilmek!. Bunların hepsi bir kadında önem taşıyan değerleri oluşturur.

Zarafet bir kadının ön adı demektir. Zarif kadın kavramı bohemlik noktasından başlamaktadır. Sadelik ve doğallık kadın stiline sahip olabilmek için yardımcı olacak iki anahtar kelimedir. Kadınlar kendilerine “bütünsel stil yaratma çabası” içine girmiş bu serüvende erken yaşlardan itibaren hep boğuşarak genç bir kadın mertebesine ulaştığında stil sahibi olarak bu savaşı galibiyetle bitirmiştir.

Stil sahibi olmak sadece günün modasına uymak, uygun tarzda giyinmekten ibaret değil.. Stilini kazanmış bir kadın doğalımsı ve natürel bir makyaj, cilt bakımı, kendiyle özdeşleşen stiline uyum sağlayan bir parfümle bunu tamamlayan doğal saçlarla hem stili hem de cazibesini yaratarak kimliğini oluşturuyor.. Stil sahibi kadınların günlük yaşamlarında çabasız şıklık sergilemeleri, yok sayılacak kadar natürel bir makyajla, düzenli cilt bakımıyla karşımıza çıkmaktadır. Stil sahibi kadınlar kat kat fondöten sürmekten hoşlanmıyor, ciltlerinin ne derece doğal ve sağlıklı olması halinde bunun gayet makbul olacağını kabullenerek hafif formüle edilmiş ürünleri kullanır olmasına dikkat ediyorlar.

Stil kadınların olmazsa olmazlarından biri de kırmızı ruj. Gece görünümleri için tercih edilen bu makyaj malzemesi kullanılırken sadelik bozmamaya oldukça dikkat ediliyor. Bu tarz kadınlar sade, kırılgan, zarif, oturaklı, doğal ve masum portreleri oluşturuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir