Bir Beyaz Gömlek Kaç Kombin Eder?

  Soru tam bir matematik problemi gibi gözükse de konu aslında su katılmamış bir moda konusu! Hani şu dolabınızdaki en kilit parçalardan birisi olan ve her kötü anın kurtarıcısı olan beyaz gömlek var ya; onunla kaç farklı kombin oluşturabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bir beyaz gömlek deyip geçmeyin, işte yeri ve zamanı geldiğinde devleşip tüm gardırobunuzu göğüsleyecek kadar güçlü bir parça olan beyaz gömlek ile yapabilecekleriniz…

  Bir beyaz gömlek ile neler yapamazsınız ki! Sportif, iddialı, şık, minimal, klasik, sıra dışı, alışılagelmiş ve hattan sıradan kombinleri bile sadece beyaz bir gömlek ve birkaç aksesuar ile çok rahat oluşturabilirsiniz. Şimdi bir düşünün; desenli bir pantolon giydiniz, altınıza şık bir ayakkabı tercih ettiniz ve üzerine dengeli bir şıklık için ilk aklınıza gelen beyaz gömlek olacaktır di mi? Ya da hafta sonu hem şık hem de cool gözükmek istiyorsunuz diyelim.

  En sevdiğiniz jean pantolon modelini seçtiniz, üzerine beyaz bir gömlek giydiniz, ayakkabı olarak ister spor ayakkabı ister loafer isterseniz de sneaker modeli ayakkabı, tercih sizin. Ya da ofiste şık olmanız gereken bir gün sizi bekliyor diyelim. Altınıza siyah renk bir cigarette kesim pantolon, üzerinize beyaz renk bir gömlek ve gömleğin üzerine siyah ya da desenli bir blazer ceket tercih ederek şıklığı garanti bir kombin oluşturabilirsiniz. Size en son sunacağımız kombin ise rahatlığından ödün vermeyen ‘cool’ kadınlar için: boyfriend kesim pantolon ve gömleklerin bu sezon ne kadar çok trend olduğunu düşündüğümüzde iki parçayı bir araya getirerek hafta sonu için rahatlığı garanti bir kombin oluşturabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir