Beyoncé’un Servet Değerindeki Gucci Kimonosu

İkiz bebeklere hamile olduğunu açıklaması ile eşi Jay Z ile ilişkilerinde yaşandığı iddia edilen sorunları adeta bir silgi ile silen ünlü sanatçı Beyonce, önceki akşam eşi Jay Z ve kızları Blue Ivy ile birlikte NBA All-Star basketbol maçını ön sırada izledi. Geceye Beyonce’un hamilelik şıklığı kadar damga vuran başka bir olay da Gucci marka Kimonosu oldu. Beyonce’un üzerindeki Gucci marka Kimonosu tam 21.945 Dolar Değerinde!

Ünlü yıldız, hatırlanacağı gibi Grammy Ödül Töreni’nde de sahne kıyafeti ve şıklığı ile gecenin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmuştu. Beyonce, hamile olmasına rağmen şıklığından ve tarzından ödün vermediğini önceki akşam eşi ve kızı ile birlikte katıldığı NBA All Star maçında da gösterdi.

Ünlü yıldız Beyoncé, maça yırtık jean, beyaz bir tişört ve siyah topuklu ayakkabı ile yaptığı kombin ile katıldı. Beyonce, Gucci markasının İlkbahar-Yaz 2017 koleksiyonunda yer alan ve 21.945 Dolar değerindeki çiçek desenli ipek kimonosuyla tamamladığı stili ile geceye damgasını vurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir