BEYAZ PANTOLON KIŞIN DA GİYİLİR

Beyaz renk pantolon, çoğuna göre sadece yaz mevsiminde giyilecek bir parça gibi gözükse de, kış mevsiminde de beyaz pantolon giyilir. Hem de oldukça şık ve tarz bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Peki, kış mevsiminde beyaz renk pantolon nasıl giyilir? Hangi renkler ile birlikte kullanılmalıdır?

Beyaz bir pantolonu kış mevsiminde giyecekseniz, üzerinizde koyu renk şeyler giyme özgürlüğünü rahatlıkla ele almışsınız demektir. Bu kapsamda size ilk önerimiz sezonun da favori renk ikililerinden birini kullanmanızdır: beyaz- gri- bordo. Beyaz bir pantolonun üzerine giyeceğiniz bordo renk bir triko ya da beyaz bir pantolonun üzerine giyeceğiniz gri bir palto ile şık bir görünüşe imza atabilirsiniz.

Beyaz pantolon modasını kış sezonuna uygun hale getiren yardımcı parçalardan biri de deri ceketler idir. Beyaz pantolon üzerine alacağınız siyah bir ceket ile tarz bir kombin yaratabilirsiniz.

beyaz-pantolon (14) beyaz-pantolon (13) beyaz-pantolon (12) beyaz-pantolon (11) beyaz-pantolon (10) beyaz-pantolon (9) beyaz-pantolon (8) beyaz-pantolon (7) beyaz-pantolon (6) beyaz-pantolon (5) beyaz-pantolon (4) beyaz-pantolon (3) beyaz-pantolon (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir