Beyaz Kot Giyme Rehberi

Kış aylarının vazgeçilmez renkleri arasında koyu tonların yanında ayrıca beyaz yer almaktadır. Beyaz renkli pantolonlar ve diğer giyim ürünleri hem asilliği, hem de saflığı simgelemektedir. Sportif olmak ve sade görünmek isteyenler için beyaz renkteki parçaların yeri vazgeçilmezdir.

Sizlere bu yazımızda beyaz kotu hangi kombin parçaları ile tamamlayabileceğinizi belirterek, her mevsim bu romantik görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Kot ceket ve beyaz pantolon

Beyaz pantolonu tercih ettiğiniz de kış aylarının soğuğundan korunmak için ayrıca kot ceketleri tercih edebilirsiniz. Havaların soğumasına rağmen şıklığı elden bırakmak istemeyenler beyaz kot ve mavi kot ikilisine uyum sağlayabilir.

Monokrom renkler ve beyaz pantolon

Pantolon renginizi beyaz olarak seçmişseniz kazak, gömlek veya tuniklerinizde monokrom renklerden olan gri, siyah veya gümüş tonlarını ön plana çıkarmalısınız. Böylece siz de kendinizi hem şık, hem de huzurlu hissedebilirsiniz.

Karışık renkler ve beyaz pantolon

Özellikle havaların ısınması ile birlikte yeni sezonda beyaz kot ve renkli giysileri hemen her bayanın üzerinde görebileceksiniz. Çünkü şimdiden koleksiyonlarda yerini almakta olan renkli giysiler ile beyaz pantolon ikilisini kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceksiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.