Sportif Ama Güçlü Bel Çantaları

  bel çantası modası

  90’lı yıllarda da görmeye alıştığımız belki de dolabımızın bir köşesinde unuttuğumuz bel çantaları tekrar vitrinlerde yerini almaya başladı. Büyük boy çantaları taşımaktan sıkılanlar için küçük ama şık bir tarzı var. Bu çantaların Avrupa modasında da Belt Bag ismiyle yıllardır canlılığını koruduğu unutulmamalıdır.

  kombin önerileri

  Bel Çantası İle Kombin Nasıl Yapılır?

  İlk akla gelen kullanım tarzlarından biri kemer olarak kullanmak olan bel çantaları ile kurtarıcı bir aksesuar niteliğinde işlevsel bir şıklık yaratmak oldukça kolaylaşıyor. İster pantolonunuzun kemer bölümlerinden geçirerek kullanırsınız.  İsterseniz de bel boşluğunuza çantayı oturtarak kullanabileceğiniz bir stili özellikle yürüyüş ve hafta sonu gezmelerinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bir diğer stil tarzı ise boyfriend tarzındaki kıyafetlerin beline takarak kullanmaktan geçer. Boyfriend kazak, ceket, gömlek, pantolon veya elbise ile beline kemer takmadan bu çantalar ile bolluk ve döküm sunan parçaları dizginlemek hem şık hem de farklı bir tarzı besleyebiliyor.

  bel çantası kazak kombini

  kot ceket bel çantası kombini

  Bel Çantası Modelleri

  Yeni nesil tasarımcıların ellerinden çıkan farklı tasarımlar ile yenilendi bel çantaları. Eski yıllardaki tarzlarından farklı olarak günün her anına entegre olabilen çeşitlerde her kombine eşlik edebiliyor. Ergonomik oluşunun yanı sıra bele yandan takılan ya da çapraz şekilde gövdeye takılan tarzlarda da oldukça beğeni topluyor. Bel çantaları hem yaz hem de kış mevsiminde bayanların vazgeçilmezi olurken avangarde tasarımlardaki abiye şıklığı sunan modelleri ile de gece kombinlerine damga vurmayı da başarıyor.

  pembe bel çantası

  kırmızı kadın çantası

  bel çantası kombinleri

  Bel Çantası İçin Alışveriş Önerisi: https://www.trendyol.com/kadin+bel-cantasi

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir