Banyo Dekorasyonu için Küçük ve Şık Dokunuşlar

  Banyo dekorasyonu için büyük paralar harcayarak yapacağınız değişiklikler yerine ufak dokunuşlar ile dekorasyonda etkili ve farklı değişiklikler elde edebilirsiniz. Öyleyse evinizde en çok dekore edilen alanlardan birisi olan banyolarınızı daha şık ve daha tarz gösterebilecek küçük dokunuşlara birlikte bakmaya ne dersiniz?

  Banyo Modelleri 2018

  Taze bir çiçek tüm havayı değiştirir

  Banyonuzun hem ferah kokması hem de dekor olarak göze hoş gelmesi için taze çiçeklerden yardım alabilirsiniz. Güzel bir vazo içerisinde sergileyeceğiniz beyaz zambaklar ya da papatyalar banyonuzun hem güzel kokmasına hem de dışarıdaki bahar havasını evinize yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

  İç Mimardan Banyo Dekorasyonu Önerileri

  Banyo Dekorasyonu Kendin Yap

  Havluları rulo yaparak sergileyin

  Son zamanlarda ev dekorasyon dergilerinde, mağazalarda ya da sosyal medya hesaplarında sıkça gördüğümüz rulo yapılan havlular banyoyu hem daha şık hem de daha düzenli gösteren oldukça basit bir dokunuştur. Özellikle misafirlerinizin rahat etmesi için dekoratif bir sepet içerisinde rulo şeklinde yedekleyeceğiniz havlular, banyonuzun havasını değiştirecektir.

   

  Şık banyolar için şık havlular edinin

  Eğer banyonuza şık bir dokunuş yapmak istiyorsanız ve genel olarak banyo dekorasyonunuz şık bir dekorasyon tarzından yana ise; işlemeli, dokulu ve şık havlular banyonuzu oldukça iddialı gösterir.

  Aydınlatmada avize kullanın

  Size şık bir banyo dekorasyonu için aydınlatmanızı değiştirmeniz yeterli olacaktır desek? Son zamanlarda oldukça popüler bir akım olan banyoda şık avizeler kullanma tüyosu ile siz de şık bir banyo dekoru elde edebilirsiniz.

  Döşenmiş Banyo Modelleri

  Banyonuz İçin Tavsiye Ürünler

  Evmanya 671,99 TL

  Evidea 599,00 ₺

  Tchibo 29,95 TL

  Banyo Dekorasyonu Firmaları

   Evdema

  VitrA

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir