Aysira Gelinlik Modelleri

Gelinlik, tüm bayanların hayalini süsleyen, özene bezene tasarımlarını hayal ettikleri ve  hayatlarının en özel gecelerinde giydikleri bir elbisedir.  Aysira giyim, gelinlik modelleri ile tüm bayanların zevklerine, kişiliklerine uygun ve tarzlarını yansıtan gelinlik koleksiyonları ile çok beğenilmektedir.Aysira gelinlik modeli tercihinizde; istediğiniz  kabarık, prenses gelinlik modelini kayık yaka gelinlik modeli şekline dönüştürebiliyor veya  askılı, tek omuz askılı şeklinde zevkinize göre revize ettirebiliyorsunuz.

Aysira gelinlik modelleri; kaliteli ve güvenilir dantel, tül kumaşlardan yapıldığı için gönül rahatlığı ile giyeceğiniz, klasik tasarımların dışında sırtı ve omuzları açıkta bırakan dantel askılı gelinlikleri,  geniş yaka gelinlik modelleri ile sırt ve omuz güzelliğinizi sergileyebilirsiniz.

 

Aysira gelinlik modeli olarak; altı kısmı prenses gelinlik modeli, üst tarafı ide sade  şekilde tasarlanmış ve iki farklı renkten oluşan gelinlik modelleri ile vücut şeklinizi gizleyebilir veya vücut hatlarınızı sergileyebilirsiniz. Ülke genelinde bulunan Aysira şubelerine onlıne randevu alarak gidebilir, istemiş olduğunuz gelinlik modelini bedeninize göre revize ettirebilir, istediğiniz süslemeleri yaptırabilirsiniz. Aysira gelinlik modelleri her bütçeye uygun olduğu için gelin adaylarının çok tercih ettiği gelinlik modelleridir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir