AYAKKABI TRENDİ: KURT GEİGER ‘BOND’ MODELİ

Ayakkabılar, kadınların dolabında oldukça fazla yer kaplayan, vazgeçemedikleri arzu nesnelerinden biridir. Moda dünyasında da her sezon ünlü ayakkabı firmalarının belli modelleri trend olmaktadır. Bu yazımızda geçtiğimiz sezon ortalığın tozunu arttıran, bu sezon da oldukça popüler olan bir modelden bahsedeceğiz: Kurt Geiger markasının ‘bond’ modeli. Ünlülerin de vazgeçilmez ayakkabı tercihlerinin başında gelen bu modeli daha yakından inceleyeceğim ve nasıl kombine edildiğine bakalım.

Ucu sivri, yan kısımları dekolteli, topuğu ise ince bir çiviyi andıran bu model, çeşitli desen ve renklerde üretilerek sınırsız bir seçenek imkânı sunmaktadır. ‘Bond’ modeli ayakta oldukça şık duran ve zarif bir görüntü ortaya çıkaran sihirli bir modeldir. Günlük kombinlere şık bir hava katan bu ayakkabılar, gece şıklığında ise ideal bir seçim olacaktır.

İpucu: Bu sezonun trend modeli ise ön kısımları pullu arkası ise desenli olan model idir. Ayrıca multicolor olarak üretilen model de sıkça tercih edilen modellerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir