Loading...
Genel

AŞKIN BUZLARI KAÇ SAATTE ERİR?

Dev bir buz kalıbı ve tam ortasında bulunan pırlanta bir yüzük. Buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini tahmin eden, pırlanta yüzüğün sahibi oluyor ve Maltepe Park AVM’ye gelen ziyaretçiler eğlenceli bir deneyime ortak oluyor.

10 – 14 Şubat tarihleri arasında Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park AVM, klasik sevgililer günü kutlamalarının dışında orijinal bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dev bir buz kalıbının içinde konumlandırılacak olan pırlanta yüzük için yarış, alandaki kronometrenin 10 Ocak tarihinde saat 12.00’de çalıştırılmasıyla başlamış olacak. Ziyaretçilere ise dev buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini tahmin etmek kalacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, tahminler dijital bir cihaz üzerinden gerçekleştirilecek ve katılımcılara bir katılım kartı verilecek. Etkinlik bitiminde ise doğru tahmini yapan ziyaretçi, kayıtsız şartsız pırlanta yüzüğün sahibi olacak.

Etkinliğe sosyal medya üzerinden de katılım sağlanabilecek. Paylaşılan görselin altındaki yorum kısmında doğru tahmini yapan 50 kişiye ise çift kişilik yemek veya sinema bileti hediye edilecek.

Diğer bir etkinlik ise, çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında #maltepeparkta14şubat etiketi ile yayınlayan ziyaretçilere ise magnet hediye edilecek.

Ziyaretçileri için özel günleri, unutulmaz deneyimlere dönüştüren ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Maltepe Park AVM

CarrefourSA ve ECE Türkiye, Almanya merkezli ECE’nin Türkiye iştiraki, İstanbul’da yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin perakende alanını 75.000 metrekareye genişledi. İstanbul’un Asya yakasında hızla gelişen bölgelerin başında gelen konumuyla Maltepe Park perakende alanını 44 bin metrekare daha genişleterek erişim alanındaki 4 milyon kişiye iki katı kadar büyüyen yeni AVM ile hizmet veriyor. Daha güçlü bir marka ve kiracı karmasıyla 05 Eylül 2013’te açılan yeni Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasite ile daha geniş bir yeme içme alanına, 36 restoran ve kafeye, satış alanı daha büyük bir CarrefourSA hipermarkete, 8 sinema salonuna, 3.500 araca yükselen otoparkı ile ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, yeni Maltepe Park’ta 15.000 metrekarelik bir de ofis binası yer alıyor. Maltepe E-5’in tam üzerinde yer alan konumu ve metro bağlantısı ile yeni Maltepe Park ziyaretçilerini alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti ile karşılıyor. Maltepe Park AVM’yi açıldığı 2005 yılından bugüne başarıyla yöneten ECE Türkiye, büyüyen AVM’nin yeni bölümlerinin de kiralamasını yürütüyor.

 

One comment
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.