ASİMETRİK KESİM MODASI

  İlkbaharda giyim kombinlerinde farklılıkların görülmeye başladığına şahit oluruz. Bunlar arasında asimetrik kesimli pek çok ürünü görebiliriz. İşte bu ürünlerle hazırlanacak kombinler hakkında fikir almak isterseniz, sizler de hemen yazılarımızı takip etmeye başlayabilirsiniz.

  ASİMETRİK KESİMLİ ELBİSELER

  Tek parça giyinmekten yana olan ve üzerindeki fazlalıktan kurtulmak isteyen bayanların tercihi genellikle asimetrik kesimli elbiselerden yana olmaktadır. Buna göre şık olmak isteyen ve farklı modellerle bunu gerçekleştirmek isteyen bayanların asimetrik kesimli elbiselere daha fazla ilgi gösterdikleri de gözlerden kaçmamaktadır.

  ASİMETRİK KESİMLİ KAZAKLAR

  Kazak modellerinde asimetrik kesimlerin olması ve omuz detaylarında da dekoltelere yer verilmesi sayesinde bayanların daha şık olması sağlanmaktadır. Kış aylarından çıkarken halen hava sıcaklıklarına aldanmayan bayanların tercihi olan asimetrik kazaklar oldukça şık görünmeleri için yeterli olmaktadır.

  ASİMETRİK ETEKLER

  Etek giymekten vazgeçemeyen bayanlar için asimetrik kesimli modellerin tercih edilmesi çok daha fazla şık olmalarına katkı sağlayacaktır. Etek modasına uyum sağlamak üzere asimetrik kesimli modellere göz atacak olan bayanların bu tercihlerinden dolayı pişman olmayacakları görülecektir.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir