ARAS KARGO TAKİP

  aras kargo gönderi takip

  Aras Kargo Online Takip

  Aras kargo ile yapılan gönderilerinizde takip etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Kargonuzun nerede olduğunu bilmek sizin en doğal hakkınız. Aras kargo bu sistemi, uzun yıllardır profesyonel bir şekilde hizmete açmış durumdadır. Online olarak bilgisayar üzerinden kargolarınızı ve gönderilerinizi takip etmek için Aras kargo takip bölümünden faydalanmanız mümkündür. Takip işlemi için ilk önce Aras Kargo’ ya ait,  https://www.araskargo.com.tr/tr/ adresine girmeniz gerekmektedir.  Sitenin ana ekranında Kargo Takip isimli bir buton bulunmaktadır. o butonu tıklayarak gönderi takip numaramızı girdiğimiz takdirde kargonun nerede ve hangi aşamada olduğu detaylı bir şekilde sisteme dökülmektedir. Ayrıca kurye çağırma ve gönderi hesaplama bölümleri de gene aynı yerde yapılmaktadır. Çok kullanışlı bir web sitesi tasarlayan Aras kargonun online olarak takibi bu şekilde ilerlemektedir.

  aras kargo takip

  Aras Kargo Uygulama Takip

  Aras Kargonun uygulaması hem android işletim sisteminde hem de IOS’ da yer almaktadır. Akıllı telefonunuzun marka ve modeli ne olursa olsun kolaylıkla indirilebilecek ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulamayı akıllı telefonumuza indirdikten sonra ana ekranda bir sürü işlemlerin görselleri çıkacaktır. Kargo takip, ücret hesapla, kurye çağır gibi bölümler ana ekranda yan yana sıralanmaktadır. Aras kargo takip işlemi yapabilmek için burada yer alan kargo takip butonuna tıklamamız gereklidir. Uygulamada önümüze üç seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Birincisi, Kargo takip no ile gönderi sorgulama; ikincisi, fatura bilgileri ile ilgili gönderi sorgulama ve üçüncüsü de, e- ticaret siparişleri takip olarak karşımıza üç farklı buton çıkar. Seçeneklerimiz hangisi ise o işlemin yönlendirmeleri sonucu kargomuzu takip edebilmemiz mümkündür.

  Android İşletim Sistemi İçin Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.araskargomobil

  İos İşletim Sistemi İçin Uygulama: https://itunes.apple.com/tr/app/aras-kargo/id527003210?l=tr&mt=8

  Windows işletim sistemine uygun Aras Kargo uygulamasını ücretsiz indirmek için: https://www.microsoft.com/tr-tr/p/aras-kargo-mobil-uygulama/9n7wxfl7rwrv?activetab=pivot:overviewtab

  e-Ticaret Takip

  E – ticaret internet üzerinde yapılan satışları kapsamaktadır. Aras kargo da internet üzerinden yapılan satışlarda kargonun gönderimi tarafından kargoya verilip verilmediğini anlamak için ve alıcıya ulaştırıldığını bildirmek amacıyla e-ticaret takip sistemi kurmuştur. Kargo takibini farklı bir kategoride inceleyen bölümde sadece e-ticaret ile göndericiye ulaştırılacak kargolar yer almaktadır. Böylelikle sistemde daha hızlı ve pratik şekilde kargonun düzenli olarak takibi yapılmaktadır.  Satışı yapılmış olan ürünlerin nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğini müşteriye online bağlantı dahilinde sürekli güncelleme yaparak aktaran bir veri sistemidir. İnternetten satın alınan bir eşyanın teslimat sürecinden alıcıyı haberdar etmek üzere alınmış en güzel önlemlerden biridir. Sistematik bir şekilde yapılan uygulamada şimdiye kadar herhangi bir problem yaşanmamıştır. Hem web ortamında hem de mobil uygulama aracılığı ile e ticaret gönderilerinizi 7/24 sorgulamanıza olanak sağlamaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir