ANNENİZİN BROŞLARINI KULLANMA VAKTİ!

Bu sezon vintage etkisi ev dekorasyonu ve mobilyalarda kendini gösterdiği gibi moda dünyasında da fırtına gibi esmeye devam etmektedir. ‘Eskiye dönüş’ olarak düşünebileceğimiz her şey modern dünyaya uyarlanarak oldukça tarz bir görünüm elde etmek mümkündür. Bu kapsamda aksesuarlar önemli bir yere sahiptir. İşte bu sezona damgasını vuracak ‘vintage’ aksesuarlardan biri: broşlar.

broş-modası-2016

Ünlü moda markalarının da defilelerinde sıkça kullandığı broşları ister vintage tarz bir kombinle birlikte kullanarak tarzını kuvvetlendirin. İsterseniz de modern bir kombine küçük bir dokunuş yaparak fark yaratın.

Freida Pinto attends the 'Trishna' premiere during the 2012 Tribeca Film Festival in New York City. Pictured: Freida Pinto Ref: SPL386947  270412   Picture by: Taamallah / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York:	212-619-2666 London:	870-934-2666 photodesk@splashnews.com
Picture by: Taamallah / Splash News

TREND: DÜZ RENK KABANLARINIZDA KULLANIN

Kış sezonundan bahsediyorsak broşları en iyi kullanabileceğimiz yer, düz renk kabanlarımız idir. Kabanların yakasına veya düğme yerlerine takacağımız broşlar hem daha zarif hem de tarz bir görünüm yaratacaktır.

bros-kaban

İPUCU: Kış mevsiminde kullandığımız berelere farklı bir hava kazandırmak istiyorsak aradığımız yardımcı broşlar idir. İstediğiniz tarzda bir broşu berenizde kullanarak fark yaratabilirsiniz.

broş-stil-moda-2016

broş-trendi-stil-ikonu-2016

moda-broş-2016-stil

yeni-trend-broş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir