Ankastre Set Alırken Nelere Bakılmalıdır

Ankastre beyaz eşyaların bir alanda gömme olarak yerleştirilmesine verilen addır. Toplamda genellikle üç parçadan oluşmakta, fırın, ocak ve davlumbaz şeklinde müşterilere sunulmaktadır. Fırın börek, tavuk ve et gibi gıdaların pişirilmesiyle birlikte tatlı ve tuzlu tariflerinde hazırlanmasında kullanılmaktadır.

Siyah, beyaz ve gri renklerle üretilen ankastre fırınlar mutfakta tercih edilen diğer eşyalar ve duvar renkleri ile uyumlu seçilebilmektedir. Pişirme seviyesi, pişirme fonksiyonları, camlı kapak ve soğutma fanı genellikle son çıkan modellerin çoğunda yer almaktadır. Gazlı ocaklar ise otomatik ateşleme, dört adet gazlı göz gibi özelliklere sahip olmaktadır. Son olarak ankastre setlerin yeni davlumbaz ürünlerinde dokunmatik kontrol paneli ile farklı hız konumları görülebilmektedir.

Mutfaklar için artık alternatifler çoğalmış durumdadır. Klasik dekorasyonların yerine vintage, siyah beyaz uyumu ile hazırlanmış özel alanlar ile Amerikan mutfaklar almaktadır. Vintage mutfakları diğerlerinden ayıran özellikleri antika eşyaların kullanılması, retro malzemeler olarak gösterilebilir. Dolaplar görüntüleri ile eski dönemleri anımsatmakta, aynı şekilde desenlerde de vintage dokunuşlar göze çarpmaktadır. Beyaz ile yeşil, krem ile sütlü kahverengi bir araya geldiğinde vintage mutfaklar hem şık hem de göz alıcı bir profile sahip olmaktadır.

Siyah ve beyaz tonları ile oluşturulan mutfaklar ise belki de ankastre setlere en uygun görüntüyü sunmaktadır. Siyahın asilliği ile beyazın duru hali bir araya geldiğinde ortaya uzun saatleri mutfakta geçirme isteği çıkabilmektedir. Döşemeler, mobilyalar ve yüzeylere dekoratif nesnelerde eklendiğinde modern çizgiler taşıyan bir alan ev sahiplerini beklemektedir.

İstenilen ankastre setler mutfağın uygun bir bölümünde yerini alabilmektedir. Müşterilerimiz Eryildiz.net’ten ürünleri inceleyip dilediğini sipariş etmektedir. 500 TL üzerinde uygulanan ücretsiz kargo ile ürünler adrese teslim gönderilmektedir. Ankastre setler için sitemizdeki fiyat aralığı farklı bütçelere uyum sağlayacak şekilde 500 ila 5000 TL arasındadır.

Değişik bir tonda ankastre set sahibi olmak isteyenler Teka’nın bej ürününe göz atabilirler. Alüminyum filtreli, elektronik kontrol düğmeleri ile duvar tipi bej davlumbaz ve otomatik gaz ateşleme seçeneği sunan ocak ve programlanabilen analog saat içeren ankastre fırın bu setin içerisindedir. Fiyat etiketi ve hangi parçalardan oluştuğuna dair bilgilere ürünün sayfasından ulaşılabilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir