Aksesuarsız Olmaz: Ayak Bileği Aksesuarları

  Yaza veda ettiğimiz ve yeni sezona merhaba dediğimiz şu günlerde herkes alışveriş listesi oluşturma derdinde! Ancak siz siz olun yeni trendlere göz atmadan alışverişe çıkmayın.  2017 Sonbahar-Kış sezonundan size yeni  trend alarmı: ayak bileği aksesuarları.

  Sokak stilinde çoktan kullanmaya başlanan ve ünlü markaların podyumlarının da görmeye başladığımız bilek aksesuarları yeni sezonun aksesuar olarak en trend görüntülerinden birisi olacak gibi. Günlük kombinlerimizi hareketlendirmek için tercih edebileceğimiz ayak bileği aksesuarları aslında bize çok da yabancı değil! 90’ların moda dünyasının en sevilen aksesuarlarından olan ayak bileği aksesuarları günümüzün moda anlayışına adeta ışınlandı!

  İlk olarak YSL ve Versace gibi dünyaca ünlü markaların podyumlarında gördüğümüz ayak bileği aksesuarları hem renkleriyle hem de kalın bantlı olmalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Ardından birçok markanın yeni sezon koleksiyonunda yer verdiği bu bileklikler alışveriş listenizin yıldız parçalarından birisi olabilir, bizden söylemesi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir