Abiye Modasında Trendler

  Her mevsim modası geçmeyen ve özel günlerin, kutlamaların ve davetlerin vazgeçilmezi olan abiye modası ile ilgili en trend yeniliklerden sizlere de söz etmek istiyoruz. Oldukça kullanışlı parçalardan olan ve kadınsı görünümü destekleme özelliğine sahip olan abiye modası ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm ayrıntıları sizlerle paylaşmaktayız.

  Abiye modellerinde detaylar

  Uzun kollu abiye modeli araştıranların yeni sezon kış koleksiyonlarına göz atmaları gerekmektedir. Bu durumda karşılaşacakları işlemeli, dantelli, pul payetli veya drapeli modeller sayesinde oldukça şık görünmeleri sağlanacaktır. Aksesuar kullanmanıza dahi gerek bırakmayacak ışıltıya sahip olan abiye modasındaki en trend dokunuşları sizler de hemen inceleyebilirsiniz. Tesettür bayanların baş örtüsü seçimlerini de abiyelerin görünümüne göre gerçekleştirmekte oldukları görülecektir.

  Balık etekli abiyeler

  Abiye modellerinde özellikle düzgün ve fit bir vücuda sahip olan bayanlar balık etekli modelleri seçmektedirler. Tesettür giyimi tercih eden bayanlar için özellikle rahatlık sağlayan balık etekli abiyelere sizler de göz atabilirsiniz. Eteklerinin basenlerden itibaren genişlemesi sayesinde bu ismi almış olan balık etekli abiyelere olan hayranlığınızı gizlemekte zorlanacaksınız.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir