Loading...
Moda

4 Şık Kış Stili

Kış geldi ve ne giyeceğimizi bilemediğimiz zamanlar başladı. Kış soğuğunda hem üşümemek hem de şık ve tarz görünmek oldukça zor olsa da biz sizi kış sezonunda asla yüzüstü bırakmayacak kış stillerini sizin için oluşturduk. İşte hemen uygulayabileceğiniz kurtarıcı kış stilleri…

Farklı bir kaban-Skinny jean-topuklu ayakkabı

Skinny bir jean pantolon her stilin kurtarıcı parçalarından olabilir. Skinny jean pantolonunuzun altına topuklu bir ayakkabı ve üzerine farklı kesimde bir kaban tercih ederek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Üstelik hem çok kolay hem de oldukça şık!

 

Sweater elbiseler – Ankle botlar

Şu sıralar sokak modasının en iddialı parçası sweat elbiselerdir. Üzerinize basit bir sweat elbise geçirin, altına ise bileklerinizde biten ankle botunuzu giyin, işte hem çok tarz hem de çok şık kombininiz hazır!

Renkli botlar-bilekte pantolonlar

İşte size ofis stilini kurtaracak anahtar bir stil: renkli botlarınızı bilekte biten cigarette kesim pantolonlar ile kombinleyerek iddialı ve tarz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Panço- Bol paçalı pantolon

Eğer dar paça pantolonlar sizin tarzınız değilse hiç üzülmeyin çünkü yeni sezonda dar paça pantolonlar kadar bol paça pantolonlar da çok moda! Giyin bol paçanızı, altınıza topuklu botlarınızı üzerinize de pançonuzu, stiliniz oldukça cool ve iddialı olsun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.