2019 Trendlerine Hızlı Bakış

  2019 moda trendleri ne olacak (2)

  Henüz yeni yıl gelmiş olmayabilir ancak modanın sıcak rüzgarları, bizlere yeni konseptler sunmaya başladı bile. Eylül ayının başlarında Londra, Milano, New York ve Paris’teki ünlü tasarımcılar 2019 Koleksiyonlarını sergilemeye başladılar. 2019’un başlarına doğru yeni bir moda doğacak diyebiliriz. 2019 trendleri arasından çoğu konseptin tasarımları şimdiden şekillenmeye başladı bile.

  2019 da hangi desenler moda olacak

  Çin ve Hindistan’ın Yükselişi

  2019’un Verilerine göre Çin ve Hindistan ülkelerinin moda konusunda diğer ülkeleri arkada bırakması tahmin ediliyor. Hendry yoga trendini sık sık toprak ve doğanın renk birleşimleri ile göreceğimizi söylüyor.

  2019 gece elbiseleri

  2019 da hangi renkler moda olacak

  2019 İlkbahar/Yaz Tonları

  Renklerin insanlar üzerinde iyileştirici olduğunu dile getiren Hendry, piyasada ki çalkalanmalar nedeni ile 2019 trendleri arasında sade ve toprak tonlarına olacak ilginin artacağını söylüyor. Renklerin imalatında ise sık sık organik boya göreceğimizi ifade eden Hendry, aktivizmin de moda dünyasında çalkalanmalar oluşturacağını söylemekte.

  2019 ilkbahar yaz renkleri toprak tonları

  2019 tarz parçalar

  2019 nasıl giyinelim

  2019 Erkek Modasında Neler Planlanıyor?

  Erkek modalarında teknik detaylarda ve pratiklik gibi konular da ciddi gelişmeler yaşanacağından emin olabiliriz. Teknoloji, erkek modasında da aynı metotları kullanarak nefes alabilen kumaşlardan ceketler yapacak. Erkek modası bu gelişme ile bir üst seviyeye taşınacak. Günümüz de hayla aktif olarak erkek giyimini yönlendiren Street Style ve Spor Modası etkinliğini kaybetmeyecek. 2019 Yılında “washed out” stilinde parçalar giyim kategorisinde bir adım öne çıkacak ve farklı dokulardan kumaş yapılarını sık sık erkek modasında karşılayacağız. Erkek modasında yakında Y ve Z jenerasyonunu yavaş yavaş göreceğimizi tahmin ediyoruz. Özellikle Eski Moda stiline yeniden elverişli olacağız. Erkek modasında en çok dikkatleri üzerine çeken trend ise “Vintage Beachwear” vitage plaj giyimi olması düşünülüyor. “Great Gatsby” döneminde plaj giyim konseptinden gelen ilham ile vintage renk kategorilerine de sık sık rastlayacağız.

  washed out trendi erkek modası

  Bayan Modasında Kilit Parçalar

  Amy, “Fırfırlı boho elbiseler birçok yerde karşımıza çıkacak” kelimesiyle kadınlar da kilit moda olacağını söylemiştir. Çoğu bayan tasarımında feminen izler göreceğimizi ancak tasarımlarda daha çok pratik olarak bir tasarım yolu izleneceğini de söyleyelim. Aktif olarak sezondan başlayan çizgili Bayan Retro tasarımları önümüzde ki kış ve yaz sezonunda etkisini yeni renklerden ilham alarak gösterecek.

   

  2019 trendleri

  fırfırlı boho elbise modası

  Erkek Modasında Kilit Parçalar

  Erkek modası bayan modasına göre çok daha yavaş ilerlemekte. 2019’da sunulan kreasyonlar ise hali hazırda mevcut olan parçalardır. Bay giyimin de daha çok desenlerin ve renk detaylarının değiştiği gözler önüne serilmekte. 2019 trendleri arasında bay giyiminde “Oversize” parçalara daha sık rastlanacak. Bir diğer konu ise bay modellerinde görmekte olacağımız ilhamını motorculardan alan motorcu ceketleri. Her yerde görmekte olduğumuz spor ve sokak stilleri daha çok etkisini sürdürecek ancak yeni olarak göreceğimiz pastel tonlarıyla daha değişik renk kategorilerine ulaşmamız mümkün olacak. Erkek pantolonlarında 80’lerin ilhamı alındığı hafiften gözler önüne geliyor.

  erkek modası oversize parçalar

  2019 erkek giyim

  2019 bay modası

  2019 erkek giyimde neler moda olacak

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir