2018 Yılının Mikro Trendleri

  Eğer siz de ‘şıklık ayrıntıda gizlidir’ şeklinde düşünenlerdenseniz, kombinlerinizde yaptığınız küçük dokunuşlar ile büyük etkiler yaratmayı çok seviyorsunuz demektir. Öyleyse bu yazımız tam sizlik! İşte 2018 yılının moda dünyasına damga vuran mikro trendler…

  2018 yaz trendleri

  Ucu sarkan kemerler

  Bahar aylarında en çok tercih ettiğiniz parçalardan birisi hiç şüphesiz elbiselerdir. İster maksi ister midi boyda olsun özellikle keten elbiseler yeni sezonun en popüler trendlerinden birisi. Peki bu trende farklı bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Elbisenizin beline kullanacağınız kemerlerin ucunu sarkıtarak küçük fakat etkili bir dokunuş yapabilirsiniz.

  Deniz kabuklu aksesuarlar

  Size yazı çağrıştıracak deniz kabukları özellikle aksesuarlarda kullanılarak hem farklı hem de oldukça trend bir görüntüye imza atıyor. Siz de kombinlerinizi deniz kabuğundan oluşan kolyeler ile hareketlendirmeye ne dersiniz?

  Saç bantları

  Geçtiğimiz sezon moda dünyasına hızlı bir giriş yapan saç bantları bu sezon adeta altın çağını yaşıyor desek yanılmış olmayız. 2018 yılının en popüler mikro trendlerinden birisi olan saç bantları, saçınızın bir türlü şekil almadığı günlerde sizin kurtarıcınız da olacak.

  Alışveriş Önerileri

   Forewer New – 49,90 TL

  İnci tokalı kemer – Mango – 59,99 TL

  www.zet.com – 110 TL

  Penti – 14,90 TL

  Trendyol – 14,99 tl

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir