2018 Mayo ve Bikini Trendleri

Yaz mevsimini iple çekenler şimdiden deniz tatili planlarını yapmaya başladı bile! Peki bir yandan deniz tatiliniz için planları hazırlarken bir yandan da plajları ele geçirecek yeni sezon bikini ve mayo modellerine göz atmaya ne dersiniz? Yazının sonunda alışveriş önerileri olacak. Resimlerin üzerine tıklayarak beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz 🙂

2018 mayo modelleri

Siyahtan vazgeçemeyenlere

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da bikini ve mayolar arasında olmazsa olmaz renklerden birisi: siyah. Her ne kadar yaz aylarının renkli görüntüsü ile bir tezat oluştursa da siyah her zaman kurtarıcı bir renk olarak dolabınızda yer almalıdır.

2018 yaz bikini modelleri

Çiçek Deseni

Yeni sezonda en popüler desenlerden birisi olan çiçek deseni, 2018 yaz sezonunda neredeyse her bir parçada etkisini gösterecek. Özellikle ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında yer alan çiçekli mayo ve bikiniler, plajların en havalı trendlerinden birisi olacak gibi.

Puantiye ve çizgiler

Vintage sevenler için puantiyeli mayo ve bikiniler vazgeçilmezler arasında. 2018 yaz sezonunda da puantiye ve çizgi deseni oldukça revaçta, bizden söylemesi.

Fırfır

Geçtiğimiz sezon plajlarda sıkça gördüğümüz fırfırlı bikini ve mayolar bu sezon da revaçta!

ALIŞVERİŞ ÖNERİLERİ


TRENDYOL

PENTİ

TRENDYOL

LCW

H&M

ZARA

ZARA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir