2018 Güneş Gözlüğü Modelleri

  Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan güneş gözlükleri, 2018 yılında da farklı modeller ve tasarımlar ile en iddialı tamamlayıcı parçalardan birisi. Peki, ‘2018 yılının en trend güneş gözlüğü modelleri neler’ derseniz işte size bu yazın en trend gözlük modelleri…

  Tel Çerçeveli Güneş Gözlükleri

  Bu modellerin moda dünyası tarafından keşfi aslında yıllar öncesine dayanıyor. Ancak 2018 sezonu tel çerçeveli gözlüklerin adeta ‘patlama’ yaratacağı da kesin! Rayban yeni sezon güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan renkli camlı ve tel çerçeveli modelleri ise hiç şüphesiz sezonun en favorisi.

  Yuvarlak Çerçeveli Güneş Gözlükleri

  Son birkaç sezondur bütün markaların koleksiyonlarında gördüğümüz ve en çok tercih edilen güneş gözlüğü modellerinden birisi olan yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri, 2018 yılında da ortalığın tozunu attıracak gibi! John Lennon ile özdeşleşen yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri bütün yüz tiplerine yakıştığı için tam bir joker parça. Rayban güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan ‘round’ modeli bu tarz gözlüklerin en çok tercih edileni, bizden söylemesi.

  güneş gözlüğü modelleri

  Büyük Boy Kedi Gözü Güneş Gözlükleri

  Hem klasik hem de yeni tasarımları ile oldukça modern! Kedi gözü ve büyük çerçeveli güneş gözlükleri 2018 yılında da ben buradayım diyenlerden.

  güneş gözlüğü modelleri

  Transparan Camlı Güneş Gözlükleri

  Hem çok trend hem de çok cool! Optik gözlük gibi görünen transparan camlı güneş gözlükleri yeni sezonun en iddialı aksesuarlarından birisi.

  güneş gözlüğü modelleri

  Alışveriş Önerileri

  güneş gözlüğü modelleri

  Alışveriş için TIKLAYIN

   

  güneş gözlüğü modelleri

  Alışveriş için TIKLAYIN

  Alışveriş için TIKLAYIN

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir