2018 Ayakkabı Trendleri

  ayakkabı modası

  Yaz mevsiminin yaklaşması ve güneşin etkisini göstermesi ile birlikte sezonun en popüler trendleri de sokak modasında kendisini göstermeye başlamış durumda. Peki kadınların asla vazgeçemedikleri tutkulardan birisi olan ayakkabılarda yeni sezonun en trend modelleri hangileridir? İşte 2018 ayakkabı trendleri…

  Siz siz olun bu yazımızı okumadan yeni sezon alışverişine çıkmayın!

  Farklı Spor Ayakkabılar

  Klasik görüntülü spor ayakkabılar yerine bu yaz sezonunda farklı spor ayakkabılar oldukça trend! Hatta bundan birkaç sene önce gözümüze oldukça kaba gelen modellerin bu sezon ünlü markalar tarafından yeni sezon koleksiyonlarına eklendiğini görmemiz de cabası. Siz de daha önce mesafeli olarak yaklaştığınız spor ayakkabı modellerine bu sezon rahatlıkla şans verebilirsiniz.

  Kısa Topuklu Ayakkabılar

  Bir dönem çok sevilen kısa topuklu ayakkabılar bu sezon yeniden trend oldu. Özellikle vintage modasının etkisini hissettirmesi ile trend olan kısa topuklu stilettolar, ofis stili ya da günlük stilde farklı gözükmek isteyenler için en rahat seçimlerden biri olacak.

  Terlikler

  Geçtiğimiz sezona damga vuran terlikler bu sezonda da ‘ben buradayım’ diyecek kadar iddialı! İster tüylü, ister deri, ister payetli, ister metalik terliklerin her modeli sokak modasının en popüleri!

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir