2017’nin En Rüküş Stiline O Ünlüler İmza Attı!

  2017 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde yılın ‘enleri’ listeleri de tüm hızıyla açıklanmaya devam ediyor. 2017 yılının en stil ünlü isimleri listenin ardından şimdi sıra 2017 yılının en kötü stil sahibi ünlülerini seçmekte! İşte geride bırakmaya hazırlandığımız yıla rüküş stilleriyle damga vuran o isimler…

  Rita Ora

  Ünlü yıldız Rita Ora, MTV Avrupa Müzik Ödülleri gecesinde tercih ettiği Palomo Spain imzalı bir bornozla boy göstererek kırmızı halının en kötü ve en şaşırtan stilleri arasına adını yazdırdı.

  Julia Michaels

  American Music Awards ödül töreninde tercih ettiği Phuong My tasarımı kırmızı silüet bir elbiseyle boy gösterdi. Ancak elbisenin dekolte yeri ve dekoltesinde aksesuar moda dünyası tarafından oldukça eleştirildi ve yılın en kötü stillerinden birisi oldu.

  Sabrina Carpenter

  American Music Awards ödül töreni kırmızı halısında tercih ettiği Missoni gömlek elbisesini deri çizmeleri ile tamamlayan ünlü yıldız, moda otoriterleri tarafından ‘fazla özensiz’ bulundu.

  Halle Berry

  Halle Berry, Oscar Ödül Töreni’nde tercih ettiği elbisesi ile vücudunu oldukça kötü göstererek ünlü yıldızı 2017 yılının en rüküş stilleri arasına dahil etti.

  Dakota Johnson

  Oscar Ödül Töreni’nde her zamanki gibi Gucci tasarımlı bir elbise tercih eden Dakota Johnson, elbisenin modeli yüzünden moda otoriterlerinin eleştiri oklarına maruz kaldı.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir