2017 Yılında Bayan Kolye, Küpe Ve Yüzük Modası Nasıl Olacak?

2017 Aksesuar Trendleri

 

Bayanlar her daim şık görünmeyi severler. Şık görünmeyi seven bayanlar şıklıklarını arttıracak takıları da fazlası ile severler. Bu yıl şık görünmenize katkı sağlayacak takı modası şu şekilde olacaktır:

 

1- 2017 Yılı Kolye Modelleri

 

Hiçbir takı takmadan yalnızca kolye takarak bile bayanlar şık olmayı başarabilirler. Bunu büyük gösterişli ya da uzun tek bir kolye takıp başka bir aksesuar kullanmadan başarabilirler. Bunun yanı sıra daha çok bundan 20 ila 25 yıl öncesinde kullanılan Choker (tasma) kolye modelleri; 2015- 2016 yılları arasında tekrar takı dünyasının gündemine oturmayı başarmıştır. Geçmişte ince bant şeklinde siyah rengi ile boynu saran kolye çeşitleri; 2017’ de ise daha kalın şekli ile popüler olacaktır.

 

2- 2017 Yılı Küpe Modelleri

 

Küpenizin teki kayboldu ise hiç dert etmeyin. Bu yıl tekleri kaybolduğu halde çok sevdiğiniz için ya da sevdiğiniz birinin hediyesi olduğu için atamadığınız küpeleri kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Çünkü bu yıl tek takılan küpe modelleri moda özellikle tek kalmış küpeniz büyük, tüylü, püsküllü modellerde ise gönül rahatlığı ile bu yıl takabilirsiniz. “Ben tek küpe takmaktan hoşlanmam” diyen kişilerden iseniz ve birden fazla tek küpeniz var ise bu iki küpeyi bir arada kullanabilirsiniz. Farklı küpelerden oluşan şık bir küpe kombini yapabilirsiniz. Kısaca bu yıl çift kullanılan küpeler dışında kalan küpeler moda gibi duruyor.

 

3- 2017 Yılı Yüzük Modelleri

 

Bu yıl ince ve zarif parmaklarını bir zamanlar moda olan çoklu yüzükler süsleyecek. Tek bir yüzük yerine şık olan birkaç yüzük kullanımı bu yıl bayanlar için yüzük modelleri oldukça ilgi çekici olacaktır. Özellikle yüzük takmaktan fazlası ile hoşlanan bayanlar bu durumdan oldukça memnun kalacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir