2017 Yaz Sezonunda Hangi Saç Modelleri Trend Olacak?

2017 İlkbahar – Yaz sezonu için moda dünyasının kapılarını aralamaya başlayıp nelerin in nelerin out olduğunu gördüğümüz şu günlerde; yeni sezon trendlerine göre şekillenen sadece kıyafet dolaplarımız değil tabii ki! Sezonun en çok tercih edilen saç modelleri arasından uzun zamandır denemek istediğiniz bir modeli seçerek saçlarınızda değişiklik yapmak da yeni sezonun getirilerinden birisi olabilir. İşte saçlarında değişiklik isteyenlere 2017 İlkbahar-yaz sezonunun en trend saç modelleri…

Küt Saçlar

2017 sezonunda saç modellerine detaylı baktığımızda doğru kesilmiş bir saçın ön plana çıktığını görüyoruz. Zamansız bir kesim olan küt saç kesimleri, yeni sezonda da hem cool hem de pratik bir saç modeli olarak ilk sıralarda yerini almış durumda.

Islak Saçlar

Birçok ödül töreninde ünlü isimlerin cömertçe tercih ettikleri ıslak saçlar, son birkaç sezonun en iddialı ve popüler saç modellerinden birisi. Hem feminen hem de seksi bir görünüme sahip olan ıslak saç modelleri, özellikle gece şıklığında tavırlı bir görüntü sergilemek isteyen kadınların ilk tercihlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

Victorian Saçlar

Victorian saçlar geçtiğimiz sezon hissettirdiği etkisini bu sezon tavan seviyesine yükseltmiş durumda. Özellikle uğraşılmamış gibi görünen dağınık topuzlar, sezonun en trend saç modellerinden birisi haline geldi bile. Bu model bir saçı koyu renk toprak tonlarında makyaj ile tamamlayabilir, doğal ve fresh bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir