2017 KIŞ  MODASI

Moda, şüphesiz ki her bayanın itina ile takip ettiği bir kurumdur. Mükemmel zevklerin döndüğü moda dünyasında sönük bir yıldız gibi kalmak istemeyenler bu yazıyı dikkatlice okuyabilir. 2017 kış sezonunda hangi parçalar var ve hangi rengin hakimiyeti mevcut ? İşte beyninizi zorlayan soruların tatmin edici cevapları…

 Kışın Efsane Rengi 

İçimizi titreten kış, modadaki renk cümbüşüyle içimizi ısıtmayı başarıyor.Özellikle taba, petrol mavisi, vizon, şeker pembesi ve mor ile yeşilin karışımıyla ortaya çıkan mükemmel ötesi koyu renk kış renklerinin en başında gelenleri. Tabi ki renk uyumu yok. Bu kış da dilediğiniz her rengi kombinleye bilirsiniz. Renk uyumu önemli olmayabilir ancak ten renginize uyan renkleri tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Hangi Parçalar Bu Kışın Modası?

Özellikle kadife parçalar bluzlar, hırkalar hatta trençkot tarzındaki kaplar kadifenin ahenkli dansına karşı koyamamış ve ona eşlik etmek için sahneye çıkmıştır. Kadife seven tutkunlar bu kış modasına hayran olacak.
Kadife etekleri bu kış her bayanda göreceğiz dersek yanlış olmaz herhalde. Çünkü kadife öyle yumuşak öyle parıltılı ki her parçayla uyumlu oluyor. İçimizi titreten kış sezonu bu şekilde karşımıza çıkmakta.

 
 Kışlık Kabanlar da Modaya Uydu

Kadifeyle büyülenen kaban ve kapların yanı sıra kumaş ve düğmesiz kabanlar vitrinlerde yerini aldı. Özellikle Paris moda haftasında podyumları süsleyen bu parça yıla damgasını vurması beklenen farklı bir ürün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.