2017 Anvelop Modası

  Anvelop yakalar, etekler, elbiseler, abiyeler, bluzler ve tulumlar. Orijinal adı wrap dress’ tir. Anvelop giyimin temel anlayışında kuşak detayı yatarken düğmeli, tokalı ve sade dikişli olanlarını da görebilmekteyiz. Giyim parçalarının yaka ve etek kısımlarındaki keskin V biçimli ayrıntılar onları anvelop giyim sınıfına dahil etmekte. Anvelop giyimin bir de mahareti var ki o da; göbeği kamufle etmesinin yanında beli ince göstermesidir.
  1970 lerin modası anvelop giyim yıl 2017 iken de adından çok söz ettireceğe benziyor. Ve tabii ki sokak modasında hanımefendilerin üzerinde çok görecek gibiyiz. Giyime zarafet kazandıran bu ayrıntı 2017 de gözde stil olacak. İşte giyim parçalarımızda 2017 anvelop modası detayları.
  Salaş Anvelop Bluzlar
  Artık biliyoruz ki salaş giyim parçalar askılarımızı ve gardıroplarımızı zenginleştiriyor. Salaş bluzlere anvelop yaka bir detay kazandırmakta. Sokak modasında kadınları hem konforu yaşatacak ve onları oldukça zarif gösterecek bu stil bluzleri 2017 sokak modasında çok göreceğiz. Bir de anvelop yakalı bluzlarda dantel detaylar göreceğiz. Bu bluzlarda sarı ve beyaz renkler ön planda olacak.
  Anvelop Etekler
  Bildiğimiz klasik etek anlayışımıza farklı bir boyut kazandıran anvelop anlayışı eteğe farklı bir ahenk katıyor. Eteğin bel kısmının kenarından aşağı doğru V kesim inen bu stil etek şüphe yok ki kadınlarımızı oldukça zarif göstermekte. Anvelop ayrıntı eteğin kenarında ya da ortasında görülebilmekte. Kuşaklı olanlarının yanında sade dikişli olanlarını da görmek mümkün. Anvelop eteklerde deri detaylarıyla siyah renk göze çarpıyor.
  Anvelop Montlar
  Ve alışılmışın dışında anvelop montlar 2017 anvelop modası ile caddeleri renklendireceğe benziyor. Bornozumsu görünümüyle kendine baktıran bu stil montlar kadife kumaşları, bordo ve yosun yeşili renkleriyle sokak modasında kendinden çok söz ettireceğe benziyor.
   
  Anvelop Abiyeler
  Abiyeler tarzlarında farklı bir kulvarda değerlendirilecek anvelop abiyeler yaka ve etek kısmındaki anvelop detaylarıyla tam anlamıyla tarz bir hava estirmekte. Anvelop stil abiyelerde buz mavileri, siyahlar, haki yeşiller ve kadife detaylar ön planda.
  Anvelop Elbiseler
  Anvelop elbiselerde yandan bornoz misali kuşaklı bağlama stili görülmekte. Bu stili kısa ve uzun elbiselerde görmekteyiz. Anvelop elbiselerde 2017 sokak modasında haki yeşiller, saks maviler, bordolar görülecek. Anvelop elbiselerin kuşak detayları elbiseyle aynı renkte olmasının yanında lacivert, siyah kuşaklar göze çarparken kemer elbiselerdeki ince kemerler de gözlerden kaçmıyor. Bir de elbiselerde düz renk olanlarının yanında renk kombinler ve etnik desen detaylıları da görebilmekteyiz. Anvelop yaka elbiselerinizi boynunuza alacağınız bir fularla ya da choker (tasma) kolye de bu yıl hazır trend olmuşken böyle bir kolyeylemükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
  2017 anvelop modası çerçevesindeki giysiler ve renkler bu kadar cıvıl cıvıl hayatımıza girmişken gardıroplarımızda bulundurmamız gereken birkaç üründen biri. Özellikle giyeni daha sıradışı ve resmi gösterdiği kuşkusuz. Anvelop bluzler ve eteklerinizle ister sokak modasında ister büronuzda farklı bir havanız ve ciddiyetiniz olacaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir