2016 Yılının En Çok Konuşulan Aşkları: Set Âşıkları

Onlar 2016 yılının en çok konuşulan çiftleri oldu. Aşklarını neredeyse tüm dünyanın hayranlıkla takip ettiği bu çiftler arasından, aşkları film ya da dizi setinde başlayanların kimler olduğunu merak ediyor musunuz? İşte ilk kez tanışarak ilişkilerine başladıkları yer film ya da dizi seti olan, aşklarına gıpta ettiğimiz ünlüler…

Fahriye Evcen&Burak Özçivit

2017 yılında evlenme ihtimallerine kesin gözü ile bakılan ve magazin gündeminin en popüler çiftleri arasında gösterilen Fahriye Evcen&Burak Özçivit çifti, ilk olarak  “Çalıkuşu” dizisinde beraber rol almıştı. Bu dizi setinde tanışan ikilinin ilişkileri ise yine birlikte rol aldıkları “Aşk Sana Benzer” filminin setinde başladı.

Aslı Enver&Murat Boz

2016 yılında gösterime giren “Kardeşim Benim” filminde birlikte rol alan ünlü popçu Murat Boz ve güzel oyuncu Aslı Enver, bu filmin setinde aşk yaşamaya başladı. İkilinin yaklaşık bir yıldır süren bu ilişkisi, magazin gündeminin parmak ile gösterilen ilişkilerinden birisi oldu. Ünlü çiftin yakın zamanda evlilik yolunda emin adımlar atması da beklenen gelişmeler arasında.

Neslihan Atagül&Kadir Doğulu

İkisi de ünlü ve genç oyuncularından birisi. İkisinin de hayran kitlesi oldukça fazla. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, üç yıl önce “Fatih Harbiye” dizisinin setinde tanışıp ilişki yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini göz önüne yaşamaktan çekinmeyen ve aşklarına hayranlık ile baktıran ünlü çift, Temmuz 2015 yılında nişanlandı ve Temmuz 2016’da ise görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir