2016 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Gelinlik, gelin adaylarının hayalini süsleyen, uzun zaman kafalarında tasarladıkları düğün gecesi elbiseleridir. Gelin adayları için her zevke ve her kişiliğe göre gelinlik modeli bulunmaktadır. Bu modelleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Kayık yaka gelinlik modeli:   Bel çevresi kalın olan gelin adaylarını daha şık gösteren zarif bir gelinlik modelidir. Özellikle aşağısının geniş olması ile kalça, basen ve bel çevresi gizlenebilir.

 

Straplez gelinlik modeli: Bel üstü kısa olan gelin adayları için ideal olan bu gelinlik modeli, bel çevresi ve kalça çevresi ince olan ve bu inceliği göstermek isteyen gelin adaylarının takılar ile süsleyerek görsellik oluşturacağı bir gelinlik modelidir.

 

Yarım balık gelinlik modelleri; Göğüs ve kalça çevresi geniş, beli ince bayanların estetik görünmesi için tasarlanmış gelinlik modeli takılar ve gelin seti ile göz alıcı bir güzelliğe kavuşmanızı sağlar.

 

Kemerli gelinlik modelleri; Bel üstü ince olan gelin adaylarının güzelliklerini ve inceliklerini ortaya çıkarak işlemeli kemer ile görsel bir hale getiren gelinlik modelidir.Alt kısmı isteğe bağlı olarak ince bir şekilde tasarlanabilir veya basenleri gizlemek adına biraz daha genişletilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir