2016-2017 AYAKKABI TRENDİ

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesi de topuklu ayakkabılar. Aslında aksesuar demek de yanlış olur bu yüzden direkt olarak ihtiyaç kategorisinde değerlendirebiliriz. Topuklu ayakkabılar geçmiş yıllara bakıldığında çok fazla çeşidi olmayan ve seçenek konusunda bizlere çok fazla ürün sunmayan modellerdi. 2016 yılı ile birlikte daha çok tercih edilen ve her geçen gün model konusunda farklı ürünler ve seçeneklerle karşımıza çıkan topuklu ayakkabılar seçim yapma konusunda bizleri zor duruma düşürüyor.

1620 (3)

1620 (1)

1620

Özellikle uzun boylu kadınların tercih ettiği kısa boylu hanımların da daha uzun görünmek adına tercih ettiği topuklu ayakkabılar görsel anlamda harika ürünlerdir. Doğru yürümeyi ve kullanmayı bildikten sonra topuklu ayakkabıları taşımanız çok da zor olmayacaktır. Topuklu ayakkabı tercihlerinde kıyafetiniz ve aksesuarlarınızın rengi çok önemlidir. Nasıl ki kıyafetler için bir kombin belirliyorsak aynı özeni ayakkabılarımız için de göstermeliyiz.

1620 (2)

Topuklu ayakkabılar en şık mini teklerin altında duruyor. Harika bir kadın ortaya koymak için mini eteklerimizin altına tercih edilen topuklu ayakkabılar az önce de belirttiğim gibi doğru taşındığı sürece göz zevkine hitap ediyor ve sizleri bir adım daha öne aşıyor. Seçtiğiniz kıyafetin rengine ve aksesuarlarınıza göre seçimler yapmanız göz zevki açısından daha uygun olacaktır. Uzun topuk ya da kısa topuk sizin tercihinize kalmış fakat dolgu topuklara artık veda etmenin zamanı geldi. Unutmayın ayakkabı seçiminde renk uyumu ve rahatlık çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir